O mne

Fotografka Martina Brunovska

Venujem sa portrétnej a reportážnej fotografii. Mojimi klientmi sú firmy, agentúry a médiá, ale aj rodiny a jednotlivci, ktorí chcú mať aktuálne profesionálne portréty alebo momentky. Keďže portrétna fotografia je vysoko osobná záležitosť, uprednostňujem dlhodobú spoluprácu a tomu prispôsobujem aj cenovú politiku.
Biznis portréty fotím priamo vo firmách, čím Vám a kolegom šetrím čas. Mojou skúsenosťou je, že kvalitná fotografia, s ktorou je klient spokojný, vzniká len tam, kde je pri fotografovaní na jednej strane profesionalita a dostatok času a na druhej pokoj, pohoda a správna nálada. Aj preto preferujem fotografovanie ľudí v prostredí, ktoré je pre nich prirodzené a kde vynikne osobnosť človeka, jeho prirodzený šarm a výraz.
Pri fotografovaní svadieb ako svadobný fotograf sa snažím vopred sa zoznámiť s pármi, odporúčam im finančne nenáročné predsvadobné fotografovanie, ktoré nám umožní spoznať sa, vybrať si najvhodnejšie prostredia a bez zbytočného stresu sa na fotografovanie svadby vopred pripraviť.